środa, 18 września 2019; w sklepie jest 4564 produktów
ZALOGUJ SIĘ ZAŁOŻ KONTO

Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy! 
Twój schowek jest pusty.
kategorie

Newsletter

Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i promocjach zapisz się
Wierzytelności w firmie: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa, egzekucja (z suplementem elektronicznym)

dr Damian Cyman, Dariusz Budnik, Aleksandra Zaręba, dr Edward Juchniewicz, dr Rafał Mroczkowski, dr Małgorzata Stwoł

Wierzytelności w firmie: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa, egzekucja (z suplementem elektronicznym)

symbol: PGK735e
objętość: 430 str.
format: B5
oprawa: miękka klejona
wydanie: 2011
ISBN: 978-83-7804-015-6
cena:
230,00 zł + 5% VAT
(brutto: 241,50 zł)
dostępna
dostępność:
publikacja w sprzedaży
wysyłamy w ciągu 24 h
sprawdź koszty dostawy
opis


Sztuką jest nie tylko sprzedać towar czy wykonać usługę, ale i uzyskać zapłatę.

Unikatowe opracowanie, zawierające niezbędny zasób wiedzy i opisujące sprawdzone w praktyce rozwiązania, zilustrowane licznymi przykładami, tabelami, schematami i wzorami, które mają na celu:
  • przyśpieszenie i zwiększenie skuteczności procedur sądowo-windykacyjnych,
  • obniżenie odsetka należności nieściganych,
  • przyśpieszenie rotacji należności, a w konsekwencji
  • zwiększenie płynności finansowej.
Pięć uzupełniających się części: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa i egzekucja.
Część pierwsza poradnika przydatna jest w sposób szczególny pracownikom działów sprzedaży.

Integralną częścią publikacji jest suplement elektroniczny zawierający kilkadziesiąt wzorów dokumentów do zarządzania i windykacji wierzytelności. Wszystkie w wersji edytowalnej (MS Word).
multimedia

recenzje

Książka o tym: jak skutecznie uzyskać zapłatę za sprzedany towar czy wykonaną usługę.

Książka dla:
przedsiębiorców, osób zajmujących się windykacją należności.

Dlaczego warto ją mieć: Ponieważ jest to wyjątkowe opracowanie zawierające niezbędny zasób wiedzy i opisujące sprawdzone w praktyce rozwiązania (zilustrowane licznymi przykładami, tabelami, schematami oraz wzorami) dotyczące tego, jak odzyskać wierzytelność. Autorzy książki podpowiadają, jak m.in.: przyspieszyć i zwiększyć skuteczność procedur sądowo-windykacyjnych, obniżyć odsetek należności nieściągalnych, czy przyspieszyć rotację należności – wszystko po to, by zwiększyć płynność finansową firmy.
Z opracowania można się również dowiedzieć, jak powinniśmy się zachowywać podczas rozmowy z dłużnikiem. Wyjaśnione zostało także, czym są odsetki za zwłokę, a czym kara umowna.

Całość publikacji tworzy pięć uzupełniających się części: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa i egzekucja wierzytelności. Integralnym elementem książki jest suplement elektroniczny z kompletem dokumentacji do zarządzania i windykacji wierzytelności.

„Dziennik Gazeta Prawna”, 15 maja 2012 r.
o autorze
dr Damian Cyman

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończona aplikacja sądowa przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku z pozytywnie złożonym egzaminem sędziowskim. Wspólnik w Kancelarii Prawnej Cyman i Wspólnicy sp. k.
Nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz wykładowca na studiach podyplomowych – Prawo Usług Finansowych w Unii Europejskiej, Podatki i Prawo Podatkowe.
Dyrektor Generalny Fundacji Centrum Edukacji Prawnej i Obywatelskiej.
Członek Stowarzyszenia Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej.
Autor kilkudziesięciu artykułów, glos, publikowanych referatów i wystąpień, czynny uczestnik wielu konferencji w kraju i za granicą.


Dariusz Budnik

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku oraz Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie. Ukończona aplikacja sądowa przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku z pozytywnie złożonym egzaminem sędziowskim.
Wspólnik w Kancelarii Prawnej Cyman i Wspólnicy sp. k.. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw windykacyjnych. Specjalizacja: prawo gospodarcze i cywilne, prawo pracy, prawo transportowe, postępowanie egzekucyjne.

Aleksandra Zaręba

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończona aplikacja sądowa przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku z pozytywnie złożonym egzaminem sędziowskim.
Wspólnik w Kancelarii Prawnej Cyman i Wspólnicy sp. k. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, w tym w zakresie wierzytelności.
Autorka kilkudziesięciu artykułów.

dr Edward Juchniewicz

Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku oraz członek Adwokatury Republiki Litewskiej. Wspólnik w Kancelarii Prawnej Cyman i Wspólnicy sp. k.
Nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz wykładowca na studiach podyplomowych - Podatki i Prawo Podatkowe, Prawo Rynku Finansowego Unii Europejskiej.
Autor licznych publikacji z zakresu prawa finansowego, przede wszystkim prawa podatkowego i finansów islamskich.
Specjalizacja: międzynarodowe prawo podatkowe, korporacyjne prawo finansowe, fuzje i połączenia.

dr Rafał Mroczkowski

Adiunkt w Katedrze Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Autor licznych publikacji z zakresu prawa finansowego i gospodarczego o charakterze naukowym i poradnikowym. Konsultant i ekspert czasopism fachowych oraz trener w firmach szkoleniowych. Partner w Kancelarii Prawnej Cyman i Wspólnicy sp. k.
dr Małgorzata Stwoł

Autorka licznych publikacji z zakresu prawa finansowego, przede wszystkim prawa bankowego i podatkowego. Specjalizacja: prawo bankowe, finanse islamskie, prawo farmaceutyczne, restrukturyzacja przedsiębiorstw.
NAJBLIŻSZA KSIĘGARNIA
zapisz się do newslettera
płatności obsługujepayu
ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Obrońców Westerplatte 32A, 80-317 Gdańsk, tel./faks: (58) 554 29 17   ...więcej »
Opracowanie Prekursor