wtorek, 28 września 2021; w sklepie jest 4709 produktów
ZALOGUJ SIĘ ZAŁOŻ KONTO

Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy! 
Twój schowek jest pusty.
kategorie

Newsletter

Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i promocjach zapisz się
ODDK Autorzy Jolanta Oleńska

Jolanta Oleńska


Ekspert, doradca i konsultant w zakresie ewidencji księgowej, sprawozdawczości i rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych.
Brała udział w pracach Zespołu Naprawczego IW EQUAL w zakresie uproszczeń związanych z rozliczaniem i dokumentowaniem działań w projektach. Brała udział w pracach Komisji Sejmowej Przyjazne Państwo. Prowadzi doradztwo w zakresie organizacji księgowości w projektach IG. Prowadzi szkolenia z księgowości i rozliczania projektów finansowanych ze środków europejskich.
Autorka licznych artykułów związanych z problematyką podatkową i księgową.
Wieloletni pracownik Fundacji Fundusz Współpracy, będącej jedyną z pierwszych organizacji pośredniczącej w przekazywaniu środków pomocowych. Od 1993 roku zajmuje się rozliczaniem, kontrolą i ewidencją księgową środków finansowych pochodzących ze źródeł Unii Europejskiej, Senatu Stanów Zjednoczonych, rządu Szwajcarii a także polskich środków publicznych będących w dyspozycji Urzędów miast i PFRON. Prowadziła liczne kontrole finansowe z ramienia jednostek udzielających dotacji (PARP, UKIE, MRR) jak też jednostek będących odbiorcami tychże dotacji.


Publikacjezapisz się do newslettera
płatności obsługujepayu
ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Obrońców Westerplatte 32A, 80-317 Gdańsk, tel./faks: (58) 554 29 17   ...więcej »
Opracowanie Prekursor