czwartek, 29 października 2020; w sklepie jest 4629 produktów
ZALOGUJ SIĘ ZAŁOŻ KONTO

Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy! 
Twój schowek jest pusty.
kategorie

Newsletter

Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i promocjach zapisz się
Informacja o cenach transferowych – procedura sporządzenia sprawozdania TPR 
za 2019 rok – komentarze, wyjaśnienia, przykłady

Renata Papała

Informacja o cenach transferowych – procedura sporządzenia sprawozdania TPR za 2019 rok – komentarze, wyjaśnienia, przykłady

symbol: PGK1379
objętość: 148 str.
format: B5
oprawa: miękka klejona
wydanie: 2020
ISBN: 978-83-7804-726-1
cena:
230,00 195,50 zł + 5% VAT
(brutto: 205,28 zł)
dostępna
dostępność:
publikacja w sprzedaży
wysyłamy w ciągu 24 h
sprawdź koszty dostawy
opis
Każdy podatnik, który zawiera transakcje z podmiotami powiązanymi, ma obowiązek sporządzić informację podatkową o cenach transferowych (TPR) do końca dziewiątego miesiąca po zakończeniu roku podatkowego.

Publikacja to praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców zawierający wiele wskazówek i komentarzy ułatwiających sporządzenie obowiązkowego rocznego zeznania oraz informacje na temat warunków transakcji z podmiotami powiązanymi.

Przewodnik przedstawia sposób wykorzystania informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym do wypełnienia informacji o cenach transferowych TPR oraz sporządzenia spójnej z tą informacją dokumentacji podatkowej dla dwóch typowych transakcji – zawieranych przez dystrybutora towarów oraz przez producenta.

Publikacja polecana jest księgowym odpowiedzialnym za zeznania podatkowe, dyrektorom finansowym, konsultantom podatkowym sporządzającym lub weryfikującym dokumentacje podatkowe klientów, pracownikom firm audytorskich oraz właścicielom firm.
o autorze
Renata Papała

Ekonomista, doradca podatkowy. W pracy zawodowej od wielu lat zajmuje się wsparciem firm działających w polskich i międzynarodowych grupach kapitałowych w wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych z zakresu cen transferowych, reprezentowaniem klientów w postępowaniach podatkowych dotyczących doszacowania dochodu oraz przeglądami podatkowymi.
NAJBLIŻSZA KSIĘGARNIA
zapisz się do newslettera
płatności obsługujepayu
ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Obrońców Westerplatte 32A, 80-317 Gdańsk, tel./faks: (58) 554 29 17   ...więcej »
Opracowanie Prekursor