sobota, 4 lipca 2020; w sklepie jest 4695 produktów
ZALOGUJ SIĘ ZAŁOŻ KONTO

Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy! 
Twój schowek jest pusty.
kategorie

Newsletter

Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i promocjach zapisz się
BHP w transporcie materiałów niebezpiecznych ADR

Sylwia Zielińska (konsultacja)

BHP w transporcie materiałów niebezpiecznych ADR

symbol: VD790
format: DVD
wydanie: 2012
czas trwania: 35:43 min
inne nośniki:
   
 
cena:
230,00 zł + 23% VAT
(brutto: 282,90 zł)
dostępna
dostępność:
publikacja w sprzedaży
wysyłamy w ciągu 24 h
sprawdź koszty dostawy
opis
Warunki i zakres użytkowania filmu:
Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.
Przewóz materiałów niebezpiecznych należy do tych dziedzin życia, w których przepisy pozostawiają niewiele miejsca na dowolną interpretację czy wątpliwości. W sposób dokładny i ścisły ustalają procedury postępowania podczas przygotowania przesyłki, jej załadunku, transportu i rozładunku. Przepisy te gwarantują bezpieczeństwo pod jednym wszakże warunkiem – że ludzie będą je znać i stosować z największą skrupulatnością.

Łatwiej jest stosować te przepisy, które się zna i rozumie, które uważa się za potrzebne. Film ten służy właśnie zrozumieniu przepisów o przewozie niebezpiecznych materiałów, omówiono w nim w szczególności obowiązki nadawcy, załadowcy i przewoźnika oraz zasady postępowania podczas wypadku.
multimedia
Wersja demonstracyjna

o autorze
Sylwia Zielińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu, ukończyła studia podyplomowe „Transport i Logistyka” na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. jest doradcą ds. bezpieczeństwa z wieloletnią praktyką; funkcję tę pełni w licznych przedsiębiorstwach transportowych, produkcyjnych oraz usługowych związanych z transportem drogowym towarów niebezpiecznych.
NAJBLIŻSZA KSIĘGARNIA
zapisz się do newslettera
płatności obsługujepayu
ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Obrońców Westerplatte 32A, 80-317 Gdańsk, tel./faks: (58) 554 29 17   ...więcej »
Opracowanie Prekursor