niedziela, 23 października 2016; w sklepie jest 3905 produktów
ZALOGUJ SIĘ ZAŁOŻ KONTO

Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy! 
Twój schowek jest pusty.
kategorie

Newsletter

Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i promocjach zapisz się
Sprawozdanie finansowe 2015 – program komputerowy z roczną licencją zamkniętą (wersja na płycie CD)

dr André Helin, dr Anna Bernaziuk

Sprawozdanie finansowe 2015 – program komputerowy z roczną licencją zamkniętą (wersja na płycie CD)

symbol: CD1040-Z
format: CD
wersja: 2015
wymagania: CD-ROM, Windows 2000/Me/XP/Vista/7, MS Office 97 lub nowszy
wersja demonstracyjna: POBIERZ
cena:
510,00 zł + 23% VAT
(brutto: 627,30 zł)
dostępna
dostępność:
publikacja w sprzedaży
wysyłamy w ciągu 24 h
sprawdź koszty dostawy
opis
Skróć czas sporządzenia sprawozdania i skorzystaj z profesjonalnego programu komputerowego. 

Biegli rewidenci z międzynarodowej firmy audytorskiej BDO opracowali wygodne narzędzie – tak, aby w szybki sposób przygotować sprawozdanie finansowe za 2015 rok (w tym m.in. dla jednostek małych i mikro).

W programie:
 • wzory (formularze) poszczególnych części sprawozdania finansowego;
 • kilkadziesiąt not do sprawozdania finansowego, wzajemnie ze sobą powiązanych (automatyczne przeniesienie wartości do odpowiednich pozycji bilansu, rachunku zysków i strat, zestawienia zmian w kapitale własnym, cash flow);
 • możliwość sporządzania sprawozdania na podstawie danych z ubiegłego roku – ogromna oszczędność czasu w kolejnych latach;
 • polska, angielska i niemiecka wersja – pełne sprawozdanie finansowe wraz z notami w trzech językach (bardzo łatwe przejście pomiędzy wersjami językowymi);
 • funkcja umożliwiająca automatyczne wyznaczenie 12 kluczowych wskaźników analizy finansowej (płynności, rentowności, obrotowości) na podstawie wcześniej sporządzonego sprawozdania finansowego;
 • możliwość przeniesienia do Excela całości lub części arkuszy wraz z formułami obliczeniowymi.

Program umożliwia sporządzenia sprawozdania finansowego:
 • standardowego zgodnie z załącznikiem nr 1 do ustawy o rachunkowości w dwóch wariantach:
  – dla tych jednostek, które sporządzają sprawozdanie finansowe za 2015 rok według przepisów obowiązujących przed 23 września 2015 r.; *
  – dla jednostek, które zdecydowały o sporządzaniu sprawozdania finansowego za 2015 rok zgodnie z nowymi regulacjami;
 • dla jednostek mikro zgodnie z załącznikiem nr 4 do ustawy o rachunkowości w brzmieniu obowiązującym od 23 września 2015 r.;
 • dla jednostek małych zgodnie z załącznikiem nr 5 do ustawy o rachunkowości w brzmieniu obowiązującym od 23 września 2015 r.
* Ostatnia zmiana ustawy o rachunkowości weszła w życie w dniu 23 września 2015 r., ale zmienione przepisy mają zastosowanie po raz pierwszy do sprawozdań sporządzonych za rok obrotowy rozpoczynający się od 1 stycznia 2016 r. Jednakże jednostki mogą zastosować zmienione przepisy (z małymi wyjątkami) do sprawozdań sporządzonych za rok obrotowy kończący się po 23 września 2015 r.

Zalety programu docenione przez wielu księgowych:
 • Program ma przejrzystą formę, pozwala wpisać dane tylko raz, później dane te przenosi w odpowiednie pozycje sprawozdań bilansowych.
 • Możliwość przeniesienia wszystkich not do arkusza kalkulacyjnego umożliwia ułożenie ostatecznej wersji sprawozdania zgodnie z wymaganiami każdego biegłego rewidenta i w sposób indywidualny dla jednostki w granicach obowiązujących przepisów.
 • Daje możliwość zamieszczania komentarza pod każdą notą – dzięki temu można łatwo wprowadzić swoje własne objaśnienia tam, gdzie są one konieczne.
 • Korzystanie z programu w kolejnych latach oszczędza czas, gdyż dane z poprzedniego sprawozdania przenoszą się do obecnie sporządzanego zachowując zasadę ciągłości bilansowej.
 • Program jest elastyczny i umożliwia proste dopasowanie do własnych potrzeb, można dodawać wiersze, rozszerzając szczegółowość sprawozdania i tym samym ukazując precyzyjniej zdarzenia gospodarcze istotne dla danej firmy.
 • Program nie wymaga wprowadzania planu kont i przenoszenia danych z programu księgowego – pozwala agregować dane odpowiadające treści ekonomicznej.
Sprawdź jak działa program – pobierz wersję demo

Warunki licencji:
Roczna licencja zamknięta – daje prawo do korzystania z jednej kopii programu na jednym stanowisku na wyłączne potrzeby Użytkownika:
 
Treść umowy licencyjnej
Licencję można rozszerzyć o kolejne stanowiska – sprawdź:
 
WARUNKI SPRZEDAŻY I LICENCJI
PROGRAMU SPRAWOZDANIE FINASOWE 2015
 (2 strony w formacie PDF)


Program można również zakupić z licencją otwartą, która daje prawo do korzystania z jednej kopii programu na jednym stanowisku na wyłączne potrzeby Użytkownika i obsługiwanych przez niego podmiotów CD1040-O


Zasady sprzedaży:
Po zakupie produktu klient otrzyma program na płycie CD na adres podany w zamówieniu. Do przesyłki zostanie dołączona faktura VAT wraz z kodem aktywacyjnym.

Program dostępny również w wersji do pobrania CD1040-UZ

Aktualizacja programu dla użytkowników poprzedniej wersji CD1040-AKT-Z
o autorze
dr André Helin

Biegły rewident posiadający uprawnienia do badania sprawozdań finansowych i doradztwa gospodarczego we wszystkich krajach Unii Europejskiej; prezes i partner zarządzający w firmie audytorsko-konsultingowej BDO Numerica S.A. W swojej praktyce zawodowej odpowiedzialny jest m.in. za nadzór i realizację badania sprawozdań finansowych spółek giełdowych, funduszy inwestycyjnych, zakładów ubezpieczeń i dużych grup kapitałowych oraz zagranicznych koncernów posiadających filie i podmioty zależne w Polsce. Ceniony i doświadczony wykładowca, autor kilkunastu publikacji z dziedziny rachunkowości i finansów.
NAJBLIŻSZA KSIĘGARNIA
zapisz się do newslettera
płatności obsługujepayu
ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Obrońców Westerplatte 32A, 80-317 Gdańsk, tel./faks: (58) 554 29 17   ...więcej »
Opracowanie Prekursor